Mam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję buków.
Co zatem się stało? Cóż, w zasadzie wychodzę z założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze właśnie na ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba nieco zmienić własną strategię gry – dużo lepszym wyjściem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków sytuacja jest taka, iż zasadniczo obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, bo jeżeli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chcę także nieco napisać o psychice – czyli generalnie czymś niesamowicie pomocnym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby nieustannie grać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://dwdglaz.com.pl
- http://www.nautic.com.pl
- http://www.askme.com.pl
- http://www.seacsub.com.pl

Podobne wpisy:

Categories: Sport

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

eichenboden

Posadzka do wymiany to nie najlepsza wiadomość dla ...