Wielka Brytania to naprawdę piękne państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Aktualnie utracili na znaczeniu, choćby z tego powodu, iż jakby nie do końca chcą jednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?

Na początek świetnym miejscem jest Londyn, czyli największe miasto w Wielkiej Brytanii i naturalnie stolica Anglii. Londyn to ogromne miasto, a więc aby zobaczyć najbardziej interesujące zabytki oraz atrakcje turystyczne należy poświecić kilka dni. Ogólnie w mieście naprawdę można się zakochać.

Interesujące są także np. Bath, Cardiff bądź Manchester. Jeśli w grę wchodzi turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który ma do zaoferowania bardzo dużo ciekawych miejsc. Np. bardzo ładny jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest masa pięknych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę tej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś ze wszech miar interesującego.
źródło: http://sportlajf.pl, herbaton.pl, http://ukibicownamalcie.pl, http://www.zoo-safari.net.pl

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

eichenboden

Posadzka do wymiany to nie najlepsza wiadomość dla ...